Dwa dni intensywnej pracy w zespołach, szkolenia, to wszystko czekało na wolontariuszy z rejonu Inowrocławskiego. Młodzi zostali przeszkoleni z zakresu zarządzania czasem, promocji, motywacji, współpracy oraz komunikacji. Owocem pracy zarówno młodych jak i księży było zawarcie kontraktu, który ma pomóc w dalszych przygotowań do Światowych Dni Młodzieży. Szkolenie przygotowała fundacja MADE IN STUDIES.

,,Znalezienie kompromisu z całkowicie nie znanymi nam osobami… System informacji zwrotnej… I bardzo wprowadzenie do organizacji sobie czasu tzn. Co możemy odłożyć na późnej a co trzeba zrobić teraz.. Oraz jak pracować z grupą , jakie cechy powinien mieć lider ale oraz jacy powinniśmy być do lidera. Dużo dało mi wyjaśnienie słowa ODPOWIEDZIALNOŚĆ… Wielkie dzięki za możliwość uczestnictwa w szkoleniu”
~ Adrian~

,,Wiele nauczyłam się jeśli chodzi o prace z innymi. Najbardziej w pamięci zostanie mi lekcja komunikacji. O tym jak chwalić a w jaki krytykować. Poznałam różne sposoby rozwiązywania konfliktów. Odpowiednie planowanie czasu. To wszystko na pewno bardzo mi się przyda. Super szkolenie ”
~ Dorota~
,,Wszystko, czego nasi trenerzy próbowali nas nauczyć było na pewno przydatne. Mi osobiście bardzo spodobała się ta Matryca Eisenhowera, łamigłówka (w której musieliśmy przełożyć teorię na praktykę i współpracować razem), zrobienie reklamy, które wydawało się niemożliwe w tak krótkim czasie (a udało się i wyszły naprawdę niezłe reklamy). Atmosfera także była świetna, ludzie radośni, otwarci i chętni do współpracy, co pozytywnie nakręcało do działania. Dobrze spożytkowane 2 dni. Warto było wstać wcześnie rano dla tak super szkolenia, ze świetnymi osobami. 🙂 ,,
~Kinga ~

,,Mi podobała się atmosfera w grupie kapłańskiej, SMART oraz przerywnik w postaci łamigłówki ;)”

~ ks.Maciej~

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *